Biz

Aramıza Hoş Geldiniz Belkide Birgün Size Hizmet Veririz

Bayan kuaförcülük sektöründe varlık gösteren, ayrıcalıklı bir salonuz..

Kuaför Gelincik ; 2000'li yılların ortalarında çıkılan bir yolculuğun değişim sürecindeki son halidir.Salonumuzun ismi ise genelde gelinlerimize verdiğimiz hizmet anlayışından gelir.

Kuaför Gelincik ; Gelinlerimize ve değişim isteyen müşterilerimize, Profesyonel (SU BAZLI ) makyaj, Normal makyaj, Türban tasarım, Saç tasarım, Saç kesim, Saç boya, Fön, Maşa, Çıtçıt, Röfle, Gölge, Balyaj, Postij, Sir ağda, Manikür-Pedikür, Protez tırnak, İpek kirpik, Kaş, Bıyık, Cilt Bakımı ve güzellik, IPL epilasyon hizmetleri sunmaktadır.Tabiki bu hizmetlerin sunumu kalite ister, özen ister, işte bizde bunu yaptık ve sizler için en kaliteli markalarla size hizmet vermek istedik, bunlardan bazıları; KRYOLAN,MAC vs.gibi.... 

Deneyimli altyapısı ile hizmet verdiğimiz müşterilerimize kalite ve estetiği birleştiren Kuaför Gelincik, başarılı hizmet çözümleri sunmaktadır.

Sanatımız;

Tesettür ve Açık Gelin başı, Profesyonel (su bazlı) makyaj,Normal makyaj,Saç tasarım, Saç kesimi, Saç boya, Ombre, Fön, Maşa, Çıtçıt, Postij, Cilt bakımı, Sir Ağda,Manikür,Pedikür, İpek kirpik, Protez tırnak,Kaş, Bıyık v.s

Makyajda Moda;

Sadece bir gerçek profesyonel makyaj üreticisi vardır. Sadece bir Kryolan vardır.

     Kryolan, 70 yılı aşkın süredir, sinema,tiyatro ve televizyon endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır, bu da bizi dünya’da ilk profesyonel makyaj markası yapıyor. 16000’in üzerinde yüksek kaliteli makyaj ürünleri ve aksesuarları içeren geniş ürün yelpazesi sayesinde bugün de makyaj artistlerinin hala bir numaralı tercihidir. 

Eğitimlerimiz;

      Milli Eğitim Bakanlığı Kuaförcülük eğitimi,Milli Eğitim bakanlığı bünyesinde 

Marmara Meslek Kursu ; IPL Epilasyon ve Cilt Bakımı Güzellik eğitimleri,vs.

HAZIRMISIN
                         ŞİMDİ
                                    DEĞİŞİM
                                                     ZAMANI...

ÖNEMLİ NOT

Gelinlerimiz; sayfasında yayınlanan resimlerin mahremiyet açısından kopyalanması, çoğaltılması, sanal ortamlarda gösterilmesi kesinlikle yasaktır tüm hakları Kuaför Gelincik'e aittir.Aksi durumda T.C Mahkemelerinin hükümleri geçerlidir. 

RANDEVU ALIN

Fevzipaşa Caddesi Pınar Apt.No:265 Kat:1 Daire:1        FATİH / İSTANBUL

0212 974 99 25

0531 392 72 00

kuaforgelincik@gmail.com

AÇILIŞ SAATLERİ

  • Facebook - Black Circle
  • Kuaför Gelincik

 © 2019 Bu Sitenin Tüm Hakları Kuaför Gelincik'e Aittir.